Titulinis » Naujienos » Du kėlinius pirmavę „7bet-Hockey Punks“ sugriuvo trečiajame kėlinyje ir vėl liko be taškų

2023-11-22
„7bet-Hockey Punks“ komanda toliau neišlipa iš nesėkmių liūno OHL Baltijos čempionate.

Trečiadienį Latvijoje „pankai“ sugriuvo trečiajame kėlinyje ir galiausiai prieš „Mogo/LSPA“ pralaimėjo 2:7.

Šiose rungtynėse po dviejų kėlinių minimalų pranašumą dar turėjo „7bet-Hockey Punks“. Visgi, vilniečiai trečiajame kėlinyje praleido 6 įvarčius be atsako ir turėjo patirti dar vieną pralaimėjimą.

„7bet-Hockey Punks“ gretose įvarčius pelnė legionieriai: Ronaldas Dvončas ir Samuelis Blanchetas-Cote. „Mogo/LSPA“ komandoje triskart pasižymėjo Deividas Sarkanis, o po kartą Karlis Ozolinšas, Lauris Bajarunas, Oliveris Mūrniekas ir Reinis Martinšas Lejniekas.