Titulinis » Naujienos » Du įvarčius pirmomis kėlinių minutėmis pelnęs „Ober-haus“ iškovojo antrą pergalę LRML čempionate (fotogalerija)

2022-12-09
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Penktadienio vakarą Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygos (LRML) rungtynėse Vilniaus „Ober-haus“ (7 tšk.) 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Orakulą“ (6 tšk.).

Jau 35-ą sekundę „Ober-haus“ ekipą į priekį išvedė Vitalijus Sevrukas (00:35, rez. perd. Mantas Buika ir Andrius Nikolajevas), tačiau po kiek daugiau nei penkių minučių Darius Tovianskij (6:03, rez. perd. Artūras Grigonis ir Jurij Goriančikov) rezultatą išlygino.

Visgi kėliniui artėjant į pabaigą „Ober-haus“ ekipai vieno įvarčio persvarą sugrąžino Mantas Buika (16:28, rez. perd. A.Nikolajevas ir Edvardas Valickas).

Trečiojo kėlinio pradžioje V.Sevruk (40:51) įmušė trečią „Ober-haus“ įvartį, o galutinai intrigą šiose rungtynėse uždarė E.Valickas (55:19, rez. perd. Vadim Kozlov ir V.Sveruk).

„Ober-haus“ komandos vartus gynė Albertas Grinevičius, o „Orakulo“ – Boleslavas Konopackij.

Geriausiu rungtynių žaidėju „Orakulo“ gretose buvo pripažintas vienintelio įvarčio autorius D.Tovianskij, o „Ober-haus“ – du įvarčius pelnęs ir rezultatyvų perdavimą atlikęs V.Sveruk.

Kitos LMRL rungtynės vyks gruodžio 12-ą dieną tarp Vilniaus „Lokių“ (3 tšk.) ir „Kaunas Hockey“ (7 tšk.) komandų.