Titulinis » Naujienos » Du „Energijos“ kapitono A.Bendžiaus įvarčiai neišgelbėjo Elektrėnų klubo nuo pralaimėjimo

2016-09-18
LRK "Energija" informacija
Antrosios Elektrėnų „Energijos“ rungtynės Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje nebuvo sėkmingos. Nors komandos kapitonas Aivaras Bendžius buvo sugebėjęs sugrąžinti „Energiją“ į rungtynes ir išlyginti rezultatą, tačiau galiausiai pergalę rezultatu 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) iškovojo namuose žaidusi Žlobino „Metallurg“ ekipa.

Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės šeštadienį baigėsi triuškinančia „Energijos“ pergale rezultatu 9:3.
Lyginant su pirmomis rungtynėmis, „Metallurg“ ekipa atliko keletą korekcijų sudėtyje - pirmose rungtynėse žaidęs, tačiau niekuo nepasižymėjęs 17-metis Jevgenijus Isajenka antrame susitikime nebuvo registruotas, tačiau Žlobino ekipą papildė stipriausioje Baltarusijos „Extraliga“ lygoje pagrindinėje „Metallurg“ komandoje sezoną pradėjęs 21-erių metų Aleksandras Pastuchovas, kuris pelnė du įvarčius.

Šeimininkų gretose šį kartą taip pat žaidė ir 16-metis Romanas Morozovas.

Pirmame kėlinyje „Energija“ pasižymėjo tik baudos minutėmis (Edvinas Boroška ir Mantas Stepanavičius), o kuomet M.Stepanavičius sėdėjo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, „Metallurg“ ekipą į priekį išvedė A.Pastukhovas (12:37). Nors netrukus per 28 sekundes net du „Metallurg“ žaidėjai užsidirbo po 2 baudos minutes, tačiau elektrėniečiams nesisekė pulti net ir penki prieš tris.

Vos tik sugrįžus abiem šeimininkų žaidėjams, Kirilas Baturinas (16:31) dar kartą nuginklavo „Energijos“ vartininką Elviną Karlą bei padvigubino persvarą - 2:0.

Po pertraukos sugrįžę „Energijos“ ledo ritulininkai atrodė kur kas šviežiau, o komandos kapitonas Aivaras Bendžius (26:10, rez. perd. Povilas Verenis ir Ilja Četvertakas) jau septintąją antrojo kėlinio įmušė pirmą svečių įvartį bei sumažino deficitą iki minimumo - 1:2. Įpusėjus kėliniui „Metallurg“ ekipos žaidėjas prasižengė bei sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o A.Bendžius (32:29, rez. perd. P.Verenis ir I.Četvertakas) antrą kartą pasiuntė ritulį į varžovų vartus bei išlygino rezultatą - 2:2.

Deja, kėlinys susikostė nesėkmingai. Likus žaisti 1:17 min. trečią įvartį pelnę „Metallurg“ ledo ritulininkai susigrąžino minimalų pranašumą, o netrukus dar prasižengė ir E.Boroška.

Trečiame kėlinyje vos tik sugrįžus E.Boroškai, netrukus prasižengė Deividas Kazlauskas, o „Energija“ ir vėl žaidė mažumoje. Nors elektrėniškiai sėkmingai susitelkė gynyboje, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Viltis pakovoti dėl pergalės sužlugdė antrasis A.Pastukhovo įvartis (55:09), kuris šeimininkų pranašumą padidino iki dviejų - 4:2. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė baudos minutėmis ir nei vienai ekipai įvarčių pelnyti daugiau nepavyko.
Sužaidus dvejas rungtynes „Energija“ su 3 taškais tarp dvylikos komandų žengia šeštoje vietoje, tuo tarpu „Metallurg“ ekipai per keturias rungtynes pavyko iškovoti vieną pergalę, o su 4 taškais Žlobino ledo ritulininkai užima septintą poziciją.

Kitas rungtynes „Energija“ jau ateinantį trečiadienį žais Lietuvos čempionate prieš Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą, o Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje „Energija“ rugsėjo 25-26 dienomis Elektrėnuose susikaus su Bresto „HC Brest“ ekipa.

„Energija“ pirmąsias dvejas Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynes žaidė tokios sudėties: