Titulinis » Naujienos » Du D.Zubraus įvarčiai NHL pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse (VIDEO, įvarčiai)

2014-04-06
BNS informacija
 Du įvarčius 78-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas iškovojo 34-ąją pergalę ir su 84 taškais šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į devintąją vietą.

Šeštadienį svečiuose "Devils" komanda 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo 44-ąją nesėkmę per 79 mačus patyrusius bei tryliktąją vietą Rytų konferencijoje užimančius Karolinos "Hurricanes" (79 taškai) ledo ritulininkus ir jau septintosiose rungtynėse iš eilės iškovojo taškus.

D.Zubrus įmušė pirmąjį (15:33) ir trečiąjį (59:22 - į tuščius vartus) komandos įvarčius į šeimininkų vartus.

19 su puse minutės (19:16) aikštelėje praleidęs lietuvis triskart metė į varžovų vartus, blokavo du šeimininkų smūgius bei antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Be 13 įvarčių, per 78 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 46 baudos minutes.

Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Travisas Zajacas (26:34), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Jeffas Skinneris (24:50).

"Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 26 varžovų metimus, o "Hurricanes" vartų sargas Antonas Chudobinas - 20.