Titulinis » Naujienos » Du D.Pliskausko įvarčiai per 8 sekundes padėjo „Phantoms“ pasiekti pergalę Anglijoje

2014-02-03
 Dar vienas puikiais rungtynes Anglijos „Premier“ ledo ritulio lygoje sužaidė Darius Pliskauskas, o jo atstovaujamas Piterboro „Phantoms“ klubas namie 4:3 (3:0, 0:1, 1:2) įveikė Svindono „Wildcats“ ekipą.

D.Pliskauskas pirmo kėlinio pabaigoje pelnė du įvarčius vos per 8 sekundes (18:58 ir 19:06). Lietuvis taip pat išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Pliskausko sąskaitoje per 40 rungtynių – 33 įvarčiai ir 22 rezultatyvūs perdavimai.

Kitose rungtynėse Mindaugo Kiero ir Andriaus Kaminsko Slau „Jets“ ledo ritulininkai svečiuose 3:7 (0:2, 3:4, 0:1) nusileido Braknelio „Bees“ klubui,

Šiame mače M.Kieras sugebėjo ‚užsidirbti“ net 25 baudos minutes, o A.Kaminskas nežaidė.

Komandos kapitonas M.Kieras per 40 šiame sezone sužaistų rungtynių įmušė 14 įvarčių ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus, A.Kaminskas per 6 rungtynes pelnė 2 įvarčius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą, o

„Jets“ (34 tšk.) smuktelėjo į 9-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Phantoms“ (33 tšk.) lieka paskutinis – 10-as.