Titulinis » Naujienos » Drama ir pergalingu „Kaunas Hockey“ įvarčiu paskutinėmis minutėmis startavo naujasis LRML sezonas (fotogalerija)

2022-10-07
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Penktadienio vakarą Elektrėnų ledo arenoje startavo naujasis Lietuvos ledo ritulio mėgėjų lygos čempionato (LRML) sezonas, kuriame dėl nugalėtojų taurės kovoja 7 klubai.

Sezono atidarymo rungtynėse užfiksuota drama, įvartis priešpaskutinę susitikimo minutę ir „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkų pergalė rezultatu 1:0 (0:0, 0:0, 0:1) prieš praėjusio sezono vicečempionus Vilniaus „Fenikso“ ekipą.

Abi komandos žaidė gana drausmingai ir tik po kartą pažeidė taisykles – „Kaunas Hockey“ žaidėjas Tomas Lielys pirmame kėlinyje, o „Fenikso“ ledo ritulininkas Tomas Versockas – antrame.

Kai jau atrodė, kad komandos galimai nugalėtoją išsiaiškins baudinių serijoje, „Kaunas Hockey“ ekipa 59-ą susitikimo minutę pasinaudojo sumaištimi prie „Fenikso“ vartų, o Edgaras Stašys (58:17, rez. perd. Sergej Obožin) smūgiu iš artimos distancijos pelnė pergalę nulėmusį įvartį.

Nors „Feniksas“ netrukus vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau surengti varžovų varto šturmo taip ir nepavyko bei rezultatas liko nepakitęs.

Geriausiu „Kaunas Hockey“ komandos žaidėju buvo pripažintas įvartį pelnęs E.Stašys, tuo tarpu „Fenikso“ – vartininkas Kristupas Pranckietis.

Kitos LRML čempionato rungtynės vyks spalio 10-ą dieną tarp Vilniaus „Orakulo“ ir „Boznų-Ekobazės“, tuo tarpu „Feniksas“ spalio 14-ą dieną susikaus su „Ober-Haus“ ekipa, o „Kaunas Hockey“ spalio 24-ą kovos prieš Vilniaus „Orakulą“.

LRML čempionate kiekviena komanda sužais po 12 reguliaraus čempionato rungtynių, o dvi geriausios komandos keliaus tiesiai į pusfinalį, tuo tarpu keturios už jų esančios ekipos tolimesnę kovą tęs ketvirtfinaliuose, nugalėtojai – pusfinaliuose ir sezono pabaigoje paaiškės lygos čempionai bei bus išdalinti rezultatyviausio, MVP, Snaiperio, nesavanaudiškiausio, vyriausio bei jauniausio, perspektyviausio žaidėjų titulai bei geriausio vartininko apdovanojimas.