Titulinis » Naujienos » D.Pliskauskas ir M.Kieras buvo pastebimi, bet „Jets“ pralaimėjo paskutinėmis minutėmis

2013-10-14
 Skaudų pralaimėjimą Anglijos „Premier“ ledo ritulio lygoje patyrė Slau „Jets“ klubas, kuriam atstovauja lietuviai Darius Pliskauskas ir Mindaugas Kieras.

„Jets“ sekmadienį namuose paskutinėmis minutėmis 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) nusileido Milton Keinso „Lightning“ ledo ritulininkams.

Ilgai atrodė, kad rungtynių baigtis spręsis tik pratęsime, bet „Lightning“ likus žaisti mažiau nei 2 min. išsiveržė į priekį ir „Jets“ nebeužteko likusio laiko išlyginti rezultatą.

D.Pliskauskas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį (6:33 min.), o M.Kieras atliko rezultatyvų perdavimą Michaelui Walesui (19:59), pelniusiam antrąjį „Jets“ įvartį.

D.Pliskauskas per 9 šio sezono rungtynes pelnė 7 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. M.Kiero sąskaitoje per taip pat 9 mačus - 3 įvarčiai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Jets“ (6 tšk.) nukrito į 8-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Lightning“ (8 tšk.) pakilo į 5-ą poziciją.