Titulinis » Naujienos » D.Pliskauskas įmušė įvartį, bet „Phantoms“ prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas

2014-03-23
 Anglijos „Premier“ ledo ritulio lygoje šeštadienį pralaimėjimus patyrė abi „lietuviškos“ ekipos, o Piterboro „Phantoms“ prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Phantoms“ su Dariumi Pliskausku namuose po pratęsimo 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) nusileido Mančesterio „Phoenix“ ekipai, o lietuvis įmušė antrąjį komandos įvartį (34:59 min.).

Iš viso D.Pliskausko sąskaitoje per 53 rungtynes – 38 įvarčiai ir 31 rezultatyvus perdavimas.

Tuo tarpu Mindaugo Kiero ir Andriaus Kaminsko atstovaujama Slau „Jets“ ekipa svečiuose 3:7 (1:1, 0:3, 2:3) neprilygo Šefildo „Steeldogs“ ledo ritulininkams. Komandos kapitonas M.Kieras atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo 4 baudos minutes, o A.Kaminskas rungtynėms nebuvo registruotas.

M.Kieras per 50 šiame sezone sužaistų rungtynių įmušė 17 įvarčių ir atliko 27 rezultatyvius perdavimus, A.Kaminskas per 11 mačų pelnė 2 įvarčius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Phantoms“ (42 tšk.) turnyrinėje lentelėje lieka 9-as ir prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas, o „Jets“ (37 tšk.) jau nebepakils iš paskutinės – 10-os – pozicijos.