Titulinis » Naujienos » D.Pliskauskas atvedė savo komandą į svarbią pergalę

D.Pliskauskas atvedė savo komandą į svarbią pergalę

2013-10-31
 Anglijos „Premier“ ledo ritulio lygos rungtynėse Darius Pliskauskas pelnė pergalingą įvartį ir atvedė Slau „Jets“ komandą į pergalę.

„Jets“ ledo ritulininkai svečiuose 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) nugalėjo Svindono „Wildcats“ komandą.

Nors pirmieji įvartį pelnė „Wildcats“ ledo ritulininkai (1:24 min.), tačiau dar pirmąjame kėlinyje „Jets“ narys Mattas Towalskiišlygino rezultatą. Antrojo kėlinio viduryje lietuvis D.Pliskauskas nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo komandą į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, šis įvartis ir buvo pergalingas.

Kitas „Jets“ lietuvis Mindaugas Kieras nepasižymėjo.

„Jets“ ekipa per 14-a rungtynių iškovojo dvylika taškų ir turnyrinėje lentelėje užima septintą vietą, o „Wildcats“ ekipa yra artimiausia Slau komandos varžovė, ji užima šeštą vietą (13 tšk.).