Titulinis » Naujienos » D.Kumeliauskui – Kazachstano ledo ritulio lygos bronza

D.Kumeliauskui – Kazachstano ledo ritulio lygos bronza

2014-04-10
 Aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos bronzos medalius po dramatiškos mažojo finalo serijos iškovojo Temirtau „Arystan“ klubas su Donatu Kumeliausku.

Ketvirtadienį lemiamose rungtynėse „Arystan“ svečiuose po pratęsimo 5:4 (1:0, 1:1, 2:3, 1:0) įveikė Atyrau „Beibarys“ ir seriją iki 3 pergalių laimėjo rezultatu 3:2.

D.Kumeliauskas šioms rungtynėms nebuvo registruotas, o pergalingą įvartį įmušė Toni Dahlmanas (64:40 min.).

Pirmos dvi serijos rungtynės taip pat vyko Atyrau mieste. Pirmajame mače 4:1 laimėjo „Beibarys“, o antrąjį susitkimą po pratęsimo 3:2 laimėjo „Arystan“.

Vėliau serija persikėlė į Temirtau miestą, bet trečiąsias rungtynes „Arystan“ pralaimėjo net 0:4. Nebeturėjęs kur trauktis Temirtau klubas atsitiesė ir ketvirtąsias rungtynes laimėjo rezultatu 3:1.

Puolėjas iš Lietuvos žaidė antrose bei trečiose serijos rungtynėse, bet niekuo nepasižymėjo.

Šiame sezone D.Kumeliauskas per 32 mačus įmušė 8 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas dabar turėtų prisijungti prie Lietuvos ledo ritulio rinktinės stovyklos.