Titulinis » Naujienos » D.Kazlauskas atvedė „Energiją“ į pergalę pirmose naujojo sezono rungtynėse

D.Kazlauskas atvedė „Energiją“ į pergalę pirmose naujojo sezono rungtynėse

2014-09-13
sportas.lt informacija
 Daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“ dramatiška pergale pradėjo naująjį Baltarusijos aukščiausios lygos sezoną. Elektrėniškiai šeštadienį svečiuose po baudinių serijos 4:3 (3:2, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Vitebsko „HC Vitebsk-2“ ledo ritulininkus.

Pirmojo kėlinio pradžioje puikiai veikė Roko Bazio ir Deivido Kazlausko duetas. Pastarasis žaidėjas įmušė du įvarčius (3:21 ir 7:31), o jam abu rezultatyvius perdavimus atliko R.Bazys.

Vėliau po Antono Korneičiuko pražangos buvo skirtas baudinys į „Energijos“ vartus, bet tuomet šeimininkai nepasižymėjo. „HC Vitebsk-2“ klubui pirmąjį įvartį pelnė Maksimas Gamziukas (13:15). Praėjus mažiau nei minutei Vytautas Jagelavičius (14:12) po Luko Vėželio perdavimo nuginklavo šeimininkų vartininką, bet kėlinį tiksliu smūgiu užbaigė Vitebsko komandos žaidėjas Maksimas Kovalskis (19:04).

Per antrąjį kėlinį „HC Vitebsk-2“ tris kartus turėjo kiekybinę persvarą, bet jos išnaudoti nepajėgė, tad rezultatas liko nepakitęs. Trečiajame kėlinyje „HC Vitebsk-2“ sugebėjo išlyginti rezultatą, kuomet pasižymėjo M.Gamziukas (53:27). Šeimininkai įvartį įmušė praėjus vos 3 sek. po to, kai „Energijos“ žaidėjai sėkmingai apsigynė žaisdami keturiese prieš penkis. Baudinių serijoje buvo atlikta net 11 netikslių smūgių iš eilės, bet galiausiai 12-uoju bandymu D.Kazlauskas pelnė lemiamą įvartį ir tapo rungtynių didvyriu.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Nerijus Dauksevičius.

Sekmadienį šios dvi komandos Vitebske susitiks dar kartą.