Titulinis » Naujienos » D.Kasparaitis debiutą Lietuvos čempionate pažymėjo įvarčiu ir padėjo „Hockey Punks“ iškovoti pergalę

2014-02-01
Sportas.lt informacija
 Olimpinio čempiono Dariaus Kasparaičio debiutas Lietuvos čempionate buvo sėkmingas – legendinio ledo ritulininko atstovaujamas Vilniaus „Hockey Punks“ klubas svečiuose 5:3 (0:2, 1:0, 4:1) įveikė Elektrėnų „Lokius-Poseidoną“, o ilgametis NHL žaidėjas ne tik išvengė baudos minučių, bet ir įmušė svarbų įvartį.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai – nesužaidus nė 4 min. elektrėniškius į priekį išvedė Lukas Vėželis (3:33 min.), o pirmojo kėlinio pabaigyje „Lokių-Poseidono“ pranašumą padvigubino kiekybinę persvarą išnaudojęs Karolis Janušauskas (16:41).

Varžovų gynybą vilniečiai pralaužė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kai pasižymėjo Karolis Šlikas (36:22). Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje – visų pirma rezultatą išlygino Mantas Marcinkevičius (43:22), o čia pat tikslų smūgį atliko ir D.Kasparaitis (45:23), pirmą kartą išvedęs „Hockey Punks“ į priekį. Antroje trečiojo kėlinio pusėje saugų pranašumą vilniečiams suteikė du Modesto Kiero (51:17 ir 54:46) įvarčiai. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Vladimiras Fiščevas (57:12).

Tai buvo trečia iš eilės „Hockey Punks“ pergalė tarpusavio rungtynėse prieš „Lokius-Poseidoną“. Pernai spalio mėnesį Elektrėnuose vilniečiai laimėjo rezultatu 3:2 (1:0, 2:2, 0:0), o namuose pranašesni buvo rezultatu 6:3 (2:0, 2:1, 2:2).

„Hockey Punks“ (18 tšk.) tapo vienvaldžiais Rytų konferencijos lyderiais, o „Lokiai-Poseidonas“ (15 tšk.) užima 2-ą vietą tarp 5 komandų.