Titulinis » Naujienos » Devintasis D.Zubraus įvartis ir dvyliktasis rezultatyvus perdavimas NHL pirmenybėse (video)

2014-01-15
BNS informacija
 Devintąjį įvartį pelnė bei dvyliktąjį rezultatyvių perdavimą 48-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o vienuoliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (50 tšk.) klubas iškovojo dvidešimtą pergalę.

Antradienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Monrealio "Canadiens" (57 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 21-ą pralaimėjimą per 47 mačus.

Po rezultatyvaus Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (17:23) Jaromiras Jagras mače atstatė pusiausvyrą, o įvarčiu, asistavus 41-erių metų čekui, D.Zubrus pasižymėjo rungtynių pabaigoje (59:46) į tuščius varžovų vartus ir užfiksavo galutinį rezultatą (4:1).

Per 20 su puse žaidimo minučių (20:31) lietuvis triskart (dusyk netaikliai) į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Be 9 įvarčių ir 12 rezultatyvių perdavimų, per 48 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus surinko 26 baudos minutes.

Likusus įvarčius "Devils" komandai antradienio mače pelnė Ericas Gelinas (21:20) bei Adamas Henrique'as (24:02).

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Maxas Pacioretty'is (7:00).

41-erių metų "Devils" ekipos vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 29, o "Canadiens" komandos vartininkas Carey'is Price'as - 15 varžovų metimų.