Titulinis » Naujienos » „Devils“ tik po baudinių serijos pralaimėjo vieniems iš NHL lyderių

„Devils“ tik po baudinių serijos pralaimėjo vieniems iš NHL lyderių

2014-12-16
Sportas.lt informacija
Šiaurės Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) 21-ą pralaimėjimą patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa.

Ji svečiuose po baudinių serijos 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1) nusileido vieniems iš Rytų konferencijos lyderių Niujorko „Islanders“ ledo ritulininkams.

„Devils“ gretose dėl traumų nerungtyniavo Mike'as Cammalleri, Peteris Harroldas ir Dainius Zubrus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Mareko Zidlicky (12:15) tikslaus smūgio daugumoje išsiveržė į priekį - 1:0. Dar po trijų minučių Scottas Gomezas (15:20) padidino „Devils“ pranašumą iki dviejų (2:0).

Antrojo kėlinio pradžioje „Islanders“ puolėjas Joshas Bailey (21:51) rezultatą sušvelnino (1:2), o trečiojo kėlinio viduryje Mattas Martinas (50:45) jį išlygino (2:2) ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Jame nei viena ekipa nepasižymėjo, o baudinių serijoje prireikė penkių kiekvienos komandos smūgių.

„Islanders“ gretose tiksliai mušė Kyle'as Okposas ir J.Bailey, tuo tarpu „Devils“ gretose pasižymėti baudinių serijoje pavyko tik S.Gomezui.

„Devils“ per 32 reguliariojo sezono rungtynes yra iškovojusi vienuolika pergalių ir su 28 taškais Rytų konferencijoje tarp šešiolikos komandų užima tryliktą vietą. „Islanders“ per 31 rungtynes yra iškovojusi 20 pergalių ir su 42 taškais rytuose žengia antroje vietoje.

Kiti rezultatai:

Pitsburgo „Penguins“ - Tampos „Lightnining“ 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Bafalo „Sabres“ - Otavos „Senators“ 5:4 (0:1, 3:1, 1:2, 0:0, 1:0) (po baudinių).