Titulinis » Naujienos » „Devils“ su D.Zubrumi patyrė aštuntąjį pralaimėjimą NHL pirmenybėse (video, rungtynių įvarčiai)

2013-10-23
lrytas.lt informacija
 Aštuntą nesėkmę devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į keturioliktą vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (5 tšk.) klubas, svečiuose 1:4 (0:0,1:2, 0:2) turėjęs pripažinti į dešimtąją poziciją Rytuose pakilusių Kolambuso „Blue Jackets“ (8 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per 14 su puse minučių 35-erių metų lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (39:57) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 9 reguliariojo sezono rungtynes - 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 6 baudos minutės.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje tapo Michaelas Ryderis (26:24).

Arenos šeimininkų, kurie varžovus NHL čempionatuose nugalėjo pirmą kartą nuo 2005 metų gruodžio 11 dienos, gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Dubinsky'is (29:56), Camas Atkinsonas (35:30), Jamesas Wisniewskis (44:12) bei Marianas Gaborikas (59:35).

„Blue Jackets“ vartininkas Sergejus Bobrovskis atrėmė 24, o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris - 20 varžovų metimų.