Titulinis » Naujienos » „Devils“ su D. Zubrumi trečiąsias NHL rungtynes laimėjo po pratęsimo

„Devils“ su D. Zubrumi trečiąsias NHL rungtynes laimėjo po pratęsimo

2013-01-27
lrytas.lt informacija
Trečiąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ klubas, penktadienį namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) įveikęs „Washington Capitals“ ekipą.

20 su puse minutės (20:35) aikštėje praleidęs 34-erių metų lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Stephenas Gionta (13:55), Patrikas Eliašas (39:00) ir Ilja Kovalčiukas (64:39), o varžovų gretose įvarčiais pasižymėjo Mike'as Ribeiro (52:45) bei Mike'as Greenas (57:04).

Po šios pergalės „Devils“ ledo ritulininkai su 6 taškais užima antrąją vietą Rytų konferencijoje, o pirmąjį tašką iškovojusi „Capitals“ komanda lieka paskutinė - penkiolikta.