Titulinis » Naujienos » „Devils“ ledo ritulininkai nugalėjo Rytų konferencijos lyderius (video)

„Devils“ ledo ritulininkai nugalėjo Rytų konferencijos lyderius (video)

2013-04-26
ELTA ir lrytas.lt informacija
Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) įveikė Rytų konferencijos lyderę „Pittsburgh Penguins“ ekipą. Pergalingą įvartį 54-ąją min. įmušė Ilja Kovalčukas.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Travisas Zajacas (39 min.) ir Davidas Clarksonas (44 min.). „Penguins“ ekipai įvarčius pelnė Mattas Cooke'as (9 min.) ir Jussi Jokinenas (35 min.).

13 min. 49 sek. žaidęs D. Zubrus nepasižymėjo.

Praėjusio sezono vicečempionė „Devils“ komanda, po 47 rungtynių turinti 48 taškus, Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą. „Penguins“ ekipos sąskaitoje - 70 taškų.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

„New Jersey Devils“ - „Pittsburgh Penguins“ 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
„Philadelphia Flyers“ - „New York Islanders“ 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
„Washington Capitals“ - „Ottawa Senators“ 1:2, po pratęsimo (0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
„Carolina Hurricanes“ - „New York Rangers“ 3:4, po pratęsimo (0:2, 2:0, 1:1; 0:1)
„Boston Bruins“ - „Tampa Bay Lightning“ 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
„Florida Panthers“ - „Toronto Maple Leafs“ 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
„Detroit Red Wings“ - „Nashville Predators“ 5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
„Winnipeg Jets“ - „Montreal Canadiens“ 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
„St. Louis Blues“ - „Calgary Flames“ 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
„Dallas Stars“ - „Columbus Blue Jackets“ 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
„Vancouver Canucks“ - „Anaheim Ducks“ 1:3 (0:0, 0:2, 1:1).