Titulinis » Naujienos » "Devils" ekipa su D.Zubrumi po pratęsimo pralaimėjo Bostone

"Devils" ekipa su D.Zubrumi po pratęsimo pralaimėjo Bostone

2015-02-28
BNS informacija
Trisdešimt septintą pralaimėjimą - ir antrą iš eilės - 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (60 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) nusileido vos antrą pergalę per paskutinius devynis susitikimus iškovojusiai bei aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje įsitvirtinusiai Bostono "Bruins" (69 taškai) komandai.

Per 13 su puse žaidimo minučių (13:34) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 54 šio sezono mačus - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 baudos minutės.

Permainingose rungtynėse šeimininkai po tikslių Danielio Paille'o (8:39) ir Davido Pastarnako (41:40) smūgių trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, tačiau dar neįpusėjus trečiajam kėliniui po Traviso Zajaco (45:57) ir Jordino Tootoo (48:06) įvarčių jau buvo lygu 2:2.

Pergalingą įvartį šeimininkams pelnė pirmą įvartį sezone įmušęs Ryanas Spooneris (62:46).