Titulinis » Naujienos » Dešimtasis puolėjo D.Zubraus įvartis NHL pirmenybių reguliariajame sezone (video, įvartis)

2014-01-31
BNS informacija
 Dešimtąjį įvartį 55-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (57 tšk.) klubas iškovojo dvidešimt trečią pergalę ir šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į dvyliktąją vietą.

Ketvirtadienį svečiuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančius Dalaso "Stars" (57 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė trisdešimtą pralaimėjimą per 54 mačus.

"Devils" puolėjas tapo pirmojo mačo įvarčio (10:59) autoriumi. Iš viso per 15 su puse žaidimo minučių (15:28) lietuvis dusyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 10 įvarčių, per 55 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 baudos minutes.

Likusius įvarčius "Devils" komandai ketvirtadienio mače pelnė Travisas Zajacas (29:50) ir Patrikas Eliašas (60:40). Pastadieji du ledo ritulininkai ir Jaromiras Jagras atliko po rezultatyvų perdavimą.

Įvarčių autoriai arenos šeimininkų gretose - Jamie'is Bennas (30:52) bei Tyleris Seguinas (59:08).

"Devils" ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 14, o "Stars" vartininkas Kari Lehtonenas - 21 varžovo metimą.