Titulinis » Naujienos » "Delovaja Rus" kabinasi į antrąją vietą

"Delovaja Rus" kabinasi į antrąją vietą

2013-03-04
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione trilerį ant ledo sukūrė Vilniaus VNA ir Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipos. Vilniuje vykusioje dvikovoje 7:6 (2:3, 3:2, 2:1) pergalę iškovojo svečiai.

VNA ekipa jau aštuntą minutę pirmavo rezultatu 3:0 po Danieliaus Nomanovo (02:25), Andrejaus Klimoveco (02:42) ir Deivido Četvertako (07:52) įvarčių.

„Delovaja Rus“ žaibiškai kirto atgal – iš pradžių Eduardas Razumovas (08:20), o paskui Nikita Ušakovas (08:42) sušvelnino skirtumą.

Antrajame kėlinyje vilniečiai vėl spurtavo po Vitalijaus Sevruko (24:53) ir Edgaro Protčenkos (25:19) įvarčių. Rusai ir vėl rado jėgų atsakyti varžovams, kai Jurijus Aleksejevas (31:30) ir paskutiniąsias 16 kėlinio sekundžių du kartus Pavelas Fominychas (39:44, 39:56) sugebėjo išlyginti rezultatą.

Trečiojo kėlinio viduryje J.Aleksejevas (48:50) pirmą kartą išvedė savo komandą į priekį 6:5. Dominykas Bisturys (52:04) išlygino rezultatą 6:6, tačiau įsibėgėjusių rusų sustabdyti nebuvo įmanoma. Trečią įvartį pelnęs P.Fominychas (54:36) vėl sugrąžini ekipai pervsarą.

VNA turėjo šansą rungtynių pabaigoje, kai įgijo kiekybinę persvarą, o paskutiniąją rungtynių minutę žaidė net penkiese prieš tris, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo.

VNA - „Delovaja Rus“ 6:7 (3:2, 2:3, 1:2).
„Delovaja Rus“: P.Fominychas 3, J.Aleksejevas 2, E.Razumovas, N.Ušakovas po 1 įvartį.
VNA: D.Nomanovas, A.Klimovecas, D.Četvertakas, V.Sevrukas, E.Protčenka, D.Bisturys po 1 įvartį.