Titulinis » Naujienos » "Delovaja Rus-2" praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose

"Delovaja Rus-2" praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose

2013-03-18
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje trečias rungtynes iš eilės laimėjo Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ komanda, kuri Klaipėdoje 5:2 (1:2. 1:0. 3:0) palaužė Klaipėdos „Kirus“.

Įtemptos dvikovos rezultatas neatspindi jėgų santykio aikštelėje. Uostamiesčio klubas buvo pranašesnis už varžovus, tačiau Rusijos ekipa žaidė tolygiau ir sumaniai naudojosi varžovų klaidomis.

„Kirai“ gerai pradėjo dvikovą ir jau aštuntą minutę pirmavo 2:0. Per pirmąsias 20 minučių klaipėdiečiai atrodė pranašiau už varžovus, kurie sugebėjo sušvelninti rezultatą pasinaudoję grubia klaida varžovų gynyboje.

Antrajame kėlinyje jau rusai po truputėlį ėmė diktuoti madas aikštelėje ir sugebėjo rezultatą išlyginti.

Per paskutiniąsias 20 minučių Klaipėdos ekipa spaudė varžovus beveik visą kėlinį, turėjo keletą progų išsiveržti į priekį, tačiau įvarčius mušė rusai, kurie per paskutiniąsias penkias minutes išsprendė rungtynių baigtį trimis įvarčiais.

Po šios dvikovos Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Rusijos ekipa pralaimėjusi likusias dvejas rungtynes dar gali likti už aštuonių stipriausių komandų brūkšnio, tačiau tik tuo atveju, jei per likusias dvikovas pralaimės dviženkliais skirtumais.

„Delovaja Rus-2“ - „Kirai“ 5:2 (1:2. 1:0. 3:0).
„Delovaja Rus-2“: A.Šestakovas 2, O.Gromovas, D.Abramovas, S.Raskačnovas po 1 įvartį.
„Kirai“: E.Stonkus, S.Skurstenas po 1 įvartį.