Titulinis » Naujienos » D.Bogdziulis svariai prisidėjo prie užtikrintos „HC Riga“ pergalės

D.Bogdziulis svariai prisidėjo prie užtikrintos „HC Riga“ pergalės

2014-11-11
Sportas.lt informacija
Užtikrintą pergalę Jaunimo ledo ritulio A lygoje (MHL A) šventė dviejų lietuvių atstovaujama Rygos „HC Riga“ (Latvija) komanda, kuri savo arenoje labai rezultatyviose rungtynėse 8:4 (2:0, 3:2, 3:2) nugalėjo Sankt Peterburgo SKA-1946 (Rusija).

Sėkmingas rungtynes sužaidė puolėjas Danielius Bogdziulis, kuris atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Ketvirtajame penkete žaidęs lietuvis taip pat užsidirbo 2 baudos minutes bei laimėjo 50 proc. ritulio išmetimų. Tuo tarpu gynėjo pozicijoje žaidžiantis Domantas Čypas šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Nikolajus Jelisejevas (25:43 ir 34:17 min.), o po sykį pasižymėjo Ralfas Grinbergas (13:00), Rodrigo Abolis (14:42), Ričardas Kondratas (27:45), Kirilas Galocha (46:23), Aleksandras Visockis (50:17) ir Haraldas Neimanis (54:15). Tikslius smūgius svečių gretose atliko Ivanas Laričevas (20:40), Maksimas Nikolajevas (34:11), Viktoras Komarovas (41:55) ir Nikolajus Demidovas (58:40).

D.Bogdziulis per 22 šio sezono rungtynes įmušė 2 įvarčius ir jau atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o D.Čypas per 14 mačų pasižymėjo tik baudos minutėmis.

„HC Riga“ (30 tšk.) pakilo į 8-ą Šiaurės Vakarų divizono vietą, o „SKA-1946“ (39 tšk.) tame pačiame divizione tarp 10 komandų užima 5-ą poziciją.