Titulinis » Naujienos » D.Bogdziulis pasižymėjo rezultatyviu perdavimu, bet „HC Riga“ iššvaistė turėtą persvarą

2014-10-04
 Apmaudų pralaimėjimą Jaunimo ledo ritulio A lygoje (MHL A) patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Rygos „HC Riga“ (Latvija) ekipa, kuri svečiuose 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Dinamo SPb“ (Rusija) pranašumą.

Puikiai rungtynes pradėjusi „HC Riga“ po tikslių Rudolfo Maslovskio (7:31 min.) ir buvusio HC „Balticos“ žaidėjo Linardo Mazurio-Mago (19:32) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau per likusius du kėlinius nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos, o šeimininkai pelnė tris įvarčius be atsako.

Antrajame kėlinyje Konstantinas Kuznecovas (21:33) ir Artiomas Antipovas (26:42) padėjo „Dinamo SPb“ išlyginti rezultatą, o paskutiniame rungtynių trečdalyje juos į priekį išvedė Artiomas Nečiajevas (48:09).

Danielius Bogdziulis rungtyniavo antrajame penkete ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo „HC Riga“ įvarčio. Tuo tarpu trečiajame penkete žaidęs Domantas Čypas užsidirbo 2 baudos minutes.

Šiame sezone D.Bogdziulis per 11 rungtynių įmušė 1 įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o D.Čypas per 7 mačus puolime nepasižymėjo.

„HC Riga“ (14 tšk.) Šiaurės-Vakarų divizione užima tik 9-ą vietą tarp 10 komandų, o „Dinamo SPb“ (19 tšk.) tame pačiame divizione pakilo į 5-ą poziciją.