Titulinis » Naujienos » Dar vienas pralaimėjimas priartino „7bet-Hockey Punks“ prie sezono finišo

Dar vienas pralaimėjimas priartino „7bet-Hockey Punks“ prie sezono finišo

2023-03-03
Optibet ledo ritulio lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ komanda, kuri atsidūrė ant prarajos krašto.

Ketvirtfinalio serijos antrose rungtynėse Vilniaus komanda išvykoje 2:10 pralaimėjo prieš „Mogo/LSPA“ ekipą ir serijoje patyrė antrą pralaimėjimą. Serijoje iki trijų pergalių atsilikdami 0:2 „7bet-Hockey Punks“ teisės klysti nebeturi – kiekvienas pralaimėjimas užbaigtų jų sezoną.

Nepaisant didžiulės latvių žaidybinės persvaros pirmajame kėlinyje ir vos per šešetą minučių pelnytų dviejų įvarčių, po dvidešimties žaidimo minučių komandas skyrė vos vienas įvartis. Visgi, antrojo kėlinio metu penkis įvarčius be atsako pelnę Rygos atstovai atsakė į visus klausimus dėl rungtynių baigties. Galiausiai trečiojo kėlinio metu „Mogo/LSPA“ dar labiau padidino savo pranašumą.

Po tris įvarčius Latvijos klubo gretose penktadienį pelnė Aleksandras Biškinis ir Krišjanis Redlihas, po kartą ritulį į vartus siuntė Gustavas Bergas, Artūras Ozolinšas, Nikas Zile ir Reinis Martinšas Lejniekas. „7be-Hockey Punks“ klube įvarčius pelnė Martynas Miliūnas ir Laisvydas Kudrevičius.

Trečiąsias serijos rungtynes šios komandos žais sekmadienį Vilniuje.