Titulinis » Naujienos » Dar viena "Žalgirio" pergalė

Dar viena "Žalgirio" pergalė

2014-09-21
LRK "Žalgiris" informacija
 Rugsėjo 20 dieną ledo ritulio klubas „Žalgiris“ sužaidė dar vienas MHL pirmenybių rungtynes Elektrėnų ledo rūmuose. Šį kartą lietuviai namuose priėmė komandą „Molnija“ (Rusija).

Jau antrąją pirmojo kėlinio minutę žiūrovus Elektrėnų ledo rūmuose pradžiugino greitas žalgiriečio E. Skantzo (N. Kobanov) įvartis (1:0). Po varžovų pražangos, 8-ąją minutę lietuvių puolėjas Pavelas Širokovas (D. Gurkov, V. Denisov) padidino šeimininkų persvarą (2:0). Nors kėlinio viduryje rusui Olegui Sosunovui ir pavyko sušvelninti skirtumą, netrukus „Žalgirio“ puolėjas P. Širokovas (D. Gurkov, G. Chvoles) pelnė antrąjį savo įvartį (3:1). Besibaigiant pirmajam kėliniui lietuvių persvarą dar padidino Ivanas Chodulovas (N. Brusov, V. Mustafaev).

Antrajame kėlinyje po E. Protčenko perdavimo trečiąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė žalgirietis P. Širokovas (5:1). Varžovai pasiduoti neketino ir jau po poros minučių Maksimas Romanovas sumažino „Žalgirio“ persvarą (5:2).

Trečiajame kėlinyje pasižymėjo rusas Ostapas Krivčenko, tačiau jo įvartis komandos „Molnija“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.  Šiose rungtynėse paskutinį tašką padėjo Dmitrijus Gurkovas (V. Denisov), kuris varžovams žaidžiant be vartininko, pasiuntė ritulį į tuščius vartus (6:3).

Antrąsias rungtynes komandos žais rugsėjo 21 dieną 17 val.