Titulinis » Naujienos » Dar vieną trilerį pralaimėjusi „Energija“ atsidūrė ant prarajos ribos

Dar vieną trilerį pralaimėjusi „Energija“ atsidūrė ant prarajos ribos

2016-03-07
Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos pusfinalyje žaidžianti Elektrėnų „Energija“ nebeturi kur trauktis. Pirmadienį elektrėniškiai savo arenoje po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) pralaimėjo Soligorsko „Šachtior-2“ ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka jau 0:3.

Pirmajame kėlinyje abi komandos užsidirbo po 2 pražangas, bet sudėtingesnėje situacijoje atsidūrė „Energija“, kuri buvo likusi žaisti trise prieš penkis varžovus. Visgi, „Šachtior-2“ šia proga nepasinaudojo ir rezultatas liko nepakitęs.

Svečiai savo įvarčių sąskaitą atidarė antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Viktoras Artiušenka (27:10). Tiesa, ilgai šia persvara „Šachtior-2“ nesidžiaugė – Rolandas Aliukonis (32:27) įmušė įvartį „Energijai“ žaidžiant daugumoje ir atstatė pusiausvyrą. Jam perdavimus atliko Povilas Verenis bei Justinas Vėželis.

„Šachtior-2“ nemažai pražangų rinkosi ir trečiajame kėlinyje. Už tai juos nubaudė P.Verenis (47:18), sulaukęs J.Vėželio ir Dovydo Kulevičiaus perdavimų. Deja, šios persvaros „Energija“ neišsaugojo. Po to paties P.Verenio pražangos daugumoje žaidę svečiai išlygino rezultatą, kai pasižymėjo V.Artiušenka (55:07).

Rungtynių nugalėtojai paaiškėjo pratęsime. Jame pasikartojo antrųjų rungtynių scenarijus – žaidimas ilgai buvo apylygis, kol „Energija“ gavo pražangą ir mažumoje neapsigynė – lemiamą įvartį įmušė Ilja Letovas (67:30). „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

Ketvirtosios serijos rungtynės Elektrėnuose bus žaidžiamos jau kovo 8 d.

Sportas.lt primena, kad abejas rungtynes Soligorske kiek anksčiau laimėjo „Šachtior-2“ – 2:5 ir po pratęsimo 4:5.

„Energija“ pirmą kartą žaidžia šios lygos pusfinalyje, o reguliariajame sezone pralaimėjo visas keturias dvikovas prieš „Šachtior-2“.