Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus klubas nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją NHL pirmenybėse (video, įvarčiai)

2013-12-08
bns.lt informacija
Devintąjį rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o jo atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" klubas iškovojo dvyliktąją pergalę 31-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse ir su 30 taškų septyniolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į dešimtąją vietą.

Šeštadienį svečiuose "Devils" komanda po pratęsimo 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) palaužė penkioliktąją nesėkmę per 30 susitikimų patyrusių bei aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Niujorko "Rangers" (31 tšk.) ledo ritulininkų pasipriešinimą.

19 minučių (19:17) aikštėje praleidęs lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus, blokavo 3 šeimininkų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 31 reguliariojo sezono mačą - 4 įvarčiai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 20 baudos minučių.

Po lietuvio rezultatyvaus perdavimo Travisas Zajacas trečiojo kėlinio pirmoje pusėje (45:58) išlygino rezultatą - 2:2.

Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Camas Janssenas (26:02), Michaelas Ryderis (55:56) ir pergalingą per pratęsimą - Ericas Gelinas (61:15).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Bradas Richardsas (3:32), Matsas Zuccarello (20:57) ir Chrisas Kreideris (59:38).