Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus klubas laimėjo NHL pirmenybių rungtynes Los Andžele (VIDEO)

Dainiaus Zubraus klubas laimėjo NHL pirmenybių rungtynes Los Andžele (VIDEO)

2015-12-23
 Septynioliktą pergalę 34-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas, kuris keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 36 taškais pakilo į septintą vietą.

Antradienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 5:3 (1:2, 1:1, 3:0) nugalėjo tryliktą nesėkmę per 33 susitikimus patyrusią bei penktojoje pozicijoje Vakaruose esančią Los Andželo „Kings“ (42 taškai) komandą.

Per 15 su puse žaidimo minutės (15:32) lietuvis dukart smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per trylika rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Tai buvo jau 1256-osios D. Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų dalijasi 78-ą vietą su kanadiečiu Henri Richardu bei amerikiečiais Brianu Rolstonu ir Craigu Ludwigu.

Po du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Brentas Burnsas (38:45 ir 58:50) bei Joe Pavelskis (46:06 ir 47:38), vieną – Joe Thorntonas (12:12).

Pralaimėjusiųjų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Tyleris Toffolis (1:40 ir 37:48), vienu – Trevoras Lewisas (4:32).