Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus ekipai teks žaisti ir septintąsias NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes (VIDEO)

2016-05-10
BNS informacija
 Pirmadienį šeštosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas svečiuose, stebint 17,3 tūkst. žiūrovų, po pratęsimo 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) nusileido Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Savo aikštėje „Sharks“ komanda laimėjo pirmuosius du serijos mačus 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) ir 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) bei penktąjį po pratęsimo 5:1 (2:1, 2:0, 1:0), tačiau trečiąsias bei ketvirtąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) ir 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1; po trijų pratęsimų).

Pirmadienio dvikovoje lietuvis per 7 žaidimo minutes (7:12) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Per du susitikimus atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštėje praleido beveik 19 minučių (18:37), per kurias kartą metė į varžovų vartus, blokavo priešininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Šeštosiose serijos rungtynėse „Sharks“ ledo ritulininkai dukart pirmavo svečiuose – po dviejų Chriso Tierney'o (9:55 ir 11:51) įvarčių 2:0 ir po tikslaus Logano Couture'o (50:04) metimu 3:2.

Tačiau šeimininkams pavyko abusyk išlyginti rezultatą – per pagrindinį laiką po kartą pasižymėjo Romanas Josis (15:27), Ryanas Johansenas (41:25) bei Colinas Wilsonas (52:44), o pergalingą įvartį pratęsimo pradžioje įmušė Viktoras Arvidssonas (62:03).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas šioje dvikovoje atrėmė 28 varžovų metimus iš 32-jų, o šeimininkų vartininko Pekka Rinne's sąskaitoje – 15 atremtų svečių metimų iš 18.

Lemiamas – septintąsias – serijos rungtynes komandos ketvirtadienį žais San Chosė.

Kitose Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos šeštosiose pusfinalio rungtynėse Dalaso „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) įveikė Sent Luiso „Blues“ komandą ir taip pat išlygino serijos rezultatą 3-3.

Lemiamos – septintosios – šios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Dalase.