Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus atstovaujamas klubas NHL pirmenybėse patyrė 32-ą nesėkmę

Dainiaus Zubraus atstovaujamas klubas NHL pirmenybėse patyrė 32-ą nesėkmę

2016-03-23
BNS informacija
 Trisdešimt antrą nesėkmę 73-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo patyrė vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (88 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Antradienį namuose 15,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) nusileido antrojoje pozicijoje Vakaruose esančiai Sent Luiso „Blues“ (93 taškai) komandai.

Per 10 žaidimo minučių (10:08) lietuvis nemetė į varžovų vartus, tačiau antrajame kėlinyje „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 43 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Vienintelį susitikimo įvartį trečiojo kėlinuko viduryje įmušė Robby's Fabbris (49:55).

Susitikimo didvyriu tapo visus 37 šeimininkų metimus atrėmęs svečių vartininkas Brianas Elliotas, trečią kartą sezone ir 33-ą karjeroje nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus. Sėkmingai žaidusio „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje 23 atremti varžovų metimai iš 24.