Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus atstovaujama komanda NHL čempionate patyrė devynioliktą nesėkmę (VIDEO)

2016-01-04
BNS informacija
 Devynioliktą pralaimėjimą 37-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į dešimtąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 38 taškais nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas.

Šeštadienį namuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) turėjo pripažinti aštuonioliktą pergalę per 38 mačus iškovojusios bei į vienuoliktąją poziciją Vakarų konferencijoje pakilusios Vinipego „Jets“ (38 taškai) komandos pranašumą.

Per 10 su puse (10:26) žaidimo minučių lietuvis nė karto nemetė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per 16 rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Vieninteliu įvarčiu arenos šeimininkų gretose pasižymėjo Brentas Burnsas (29:23).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 17 varžovų metimų iš 20, o jį nuo trečiojo kėlinio pakeitęs Alexas Stalockas – visus 6 svečių metimus.

Įvarčiai prie „Jets“ pergalės prisidėjo Drew Staffordas (13:14), Joelis Armia (22:45), Mathieu Perreault'as (34:55) ir Nikolajus Ehlersas (57:17), o vartininko Connoro Hellebuycko sąskaitoje – 27 atremti varžovų metimai iš 28.