Titulinis » Naujienos » D. Zubrus prie pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu (video)

D. Zubrus prie pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu (video)

2013-01-23
lrytas.lt informacija
NHL čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja vienintelis Šiaurės Amerikos ledo ritulio čempionate žaidžiantis lietuvis Dainius Zubrus. „New Jersey Devils“ namuose 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) įveikė „Philadelpia Flyers“ ekipą.

Aikštės šeimininkai ritulį į vartus du kartus įmušė jau pirmame kėlinyje, 2-ą minutę, pasižymėjo Travisas Zajacas, o D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis aikštėje praleido 17 minučių, kartą smūgiavo į varžovų vartus.

Antrą įvartį „New Jersey Devils“ pelnė Davidas Clarksonas (19:35).

Pergalę „velniams“ antrame kėlinyje (22:44) įtvirtino taiklus ruso Iljos Kovalčiuko metimas po baudinio. „New Jersey Devils“ iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų, Rytų konferencijos turnyro lentelėje ekipa užima 4 poziciją.