Titulinis » Naujienos » D. Zubrus pelnė pirmąjį įvartį, „Devils“ pralaimėjo (video)

D. Zubrus pelnė pirmąjį įvartį, „Devils“ pralaimėjo (video)

2013-01-28
lrytas.lt informacija
Pirmąjį įvartį ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą.
Antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (7 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose po pratęsimo 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Monrealio „Canadiens“ (6 taškai) ekipos pranašumą.
34-erių metų lietuvis įvartį įmušė trečiajame kėlinyje (53:02) ir buvo išlyginęs rezultatą (3:3). Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:50) jis trissyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.
Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per ketverias šios sezono rungtynes - 1 įvartis bei 1 rezultatyvus perdavimas ir nė vienos baudos minutės.
Likusius įvarčius svečiams Monrealyje pelnė Patrikas Eliašas (23:26) bei Davidas Clarksonas (5:23).
Įvarčiais prie trečiosios iš eilės „Canadiens“ pergalės per keturis mačus prisidėjo Ryanas White'as (02:25), Brendanas Gallagheris (13:35), Brandonas Prustas (42:00) ir Andrejus Markovas (44:22).
Kitų sekmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:
Vašingtono „Capitals“ - Bafalo „Sabres“ 3:2 Otavos „Senators“ - Pitsbergo „Penguins“ 1:2 (po baudinių) Tampos „Lightning“ - Filadelfijos „Flyers“ 5:1 Čikagos „Blackhawks“ - Detroito „Red Wings“ 2:1 (po pratęsimo) Vinipego „Jets“ - Niujorko „Islanders“ 5:4 (po pratęsimo) Sent Lujo „Blues“ - Minesotos „Wild“ 5:4 (po pratęsimo) San Chosė „Sharks“ - Vankuverio „Canucks“ 4:1