Titulinis » Naujienos » D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, „Devils“ pralaimėjo (video)

D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, „Devils“ pralaimėjo (video)

2013-02-01
lrytas.lt informacija
Antrą rezultatyvų perdavimą šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį namuose po pratęsimo 4:5 (0:1, 3:2, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Niujorko „Islanders“ (9 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (53:50) įvartį įmušė bei rezultatą išlygino (4:4) Adamas Henrique'as.

Pats „Devils“ puolėjas per 18 su puse žaidimo minutės (18:31) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per šešerias šio sezono rungtynes - įvartis, du rezultatyvūs perdavimai bei dvi baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Steve'as Bernieras (23:13), Ryanas Carteris (26:21) bei Henrikas Tallinderis (37:12).

Dviem įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Johnas Tavaresas (14:31 bei 27:31), vienu - Keithas Aucoinas (22:41), Markas Streitas (51:32) ir Bradas Boyesas (62:01).

Likusių ketvirtadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:
Bostono „Bruins“ - Bafalo „Sabres“ 4:7 Toronto „Maples Leafs“ - Vašingtono „Capitals“ 3:2 Niujorko „Rangers“ - Pitsbergo „Penguins“ 0:3 Kolambuso „Blue Jackets“ - Sent Luiso „Blues“ 1:4 Floridos „Panthers“ - Vinipego „Jets“ 6:3 Kalgario „Flames“ - Kolorado „Avalanche“ 3:6 Los Andželo „Kings“ - Nešvilio „Predators“ 1:2 (po baudinių) San Chosė „Sharks“ - Edmontono „Oilers“ 3:2 (po baudinių.