Titulinis » Naujienos » D. Zubraus rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo „Devils“ nuo pralaimėjimo

D. Zubraus rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo „Devils“ nuo pralaimėjimo

2013-02-03
lrytas.lt informacija
Trečią rezultatyvų perdavimą septintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Į septintąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukritę „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje konferencijoje esančiai Pitsbergo „Penguins“ (10 taškų) komandai.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo antrajame kėlinyje (32:23) garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andy Greenas.

Pats D. Zubrus per 18 su puse žaidimo minutės (18:36) blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso lietuvio sąskaitoje per septynerias šio sezono rungtynes - įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 2 baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Brandonas Sutteras (22:27), Chrisas Kunitzas (29:56), Krisas Letangas (42:31), Sidney Crosby's (47:11) ir Robertas Bortuzzo (49:51).