Titulinis » Naujienos » Centro konferencijoje „Baltų ainiai“ kol kas nesustabdomi

Centro konferencijoje „Baltų ainiai“ kol kas nesustabdomi

2013-11-06
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Centro konferencijoje antradienį Kauno „Baltų ainių“ klubas iškovojo antrąją pergalę iš eilės, šįsyk 12:1 (4:0, 4:1, 4:0) sutriuškinę Marijampolės „Sūduvą“.

Kauno ekipa namų aikštelėje su varžovais neturėjo vargo nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ir gerinosi statistikos rodiklius.

Pirmajame kėlinyje dukart pasižymėjo Lukas Žukauskas (05:09, 15:26), po kartą pasižymėjo Dovydas Streckis (08:40) ir Povilas Jagelavičius (13:25).

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą „sušlapino“ marijampolietis Vaidas Pivoras (21:29), tačiau varžovai per likusį rungtynių laiką į tai atsakė dar 8 įvarčiais. Juos pelnė triskart pasižymėjęs Dovydas Žiūkas (35:09, 42:33, 50:44), po dukart taikliai smūgiavę L.Žukauskas (35:51, 50:31), Erminas Gutauskas (38:24, 40:53) ir Žygimantas Girdžius (24:39).

„Baltų ainiai“ - Sūduva“ 12:1 (4:0, 4:1, 4:0).
„Baltų ainiai“: L.Žukauskas 4, D.Žiūkas 3, E.Gutauskas 2, D.Streckis, P.Jagelavičius, Ž.Girdžius po 1 įvartį.
„Sudūva“: V.Pivoras 1 įvartis.