Titulinis » Naujienos » Centro konferencijoje - reto atkaklumo mūšis

Centro konferencijoje - reto atkaklumo mūšis

2014-01-15
 Centro konferencijoje Kauno „Baltų ainiai“ vos neišleido pergalės iš rankų ir tik po baudinių serijos rezultatu 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0) įveikė Kauno „Bizonų-2“ ekipą ir iki Centro konferencijoje primaunančių varžovų sumažino atsilikimą iki trijų taškų.

Rungtynėse komandos keitėsi vaidmenimis. Iš pradžių „Baltų ainiai“ išsiveržė į priekį 2:0 (Dovydas Žiūkas, 06:43, Lukas Žukauskas, 14:54).

Antrajame kėlinyje jau varžovai mušė įvarčius ir atsakė net keturiais taikliais smūgiais, kai po dukart pasižymėjo Marius Černiauskas (23:08, 24:28) ir Jevgenijus Čiugajus (28:16, 31:33).

Trečiajame kėlinyje M.Černiauskas padidino „Bizonai-2“ pranašumą iki 5:2 (46:45), tačiau „Baltų ainiai“ nepalūžo. Žygimantas Girdžius (47:43) ir L.Žukauskas (48:00) sumažino atsilikimą iki minimumo, o į „bizono“ Jono Vikniaus smūgį (53:04), “Baltų ainiai“ atsakė išlygindami rezultatą po L.Žukausko (54:02) ir J.Miklaševičiaus (58:27) smūgių.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje lemiamu tapo antrasis Dovydo Žiūko smūgis, po kurio „Baltų ainiai“ šventė pergalę.

„Baltų ainiai“ – „Bizonai-2“ 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0).
„Baltų ainiai“: L.Žukauskas 3, J.Miklaševičius 2, D.Žiūkas, Ž.Girdžius po 1 įvartį.
„Bizonai-2“: M.Černiauskas 3, J.Čiugajus 2, J.Viknius 1 įvartis.