Titulinis » Naujienos » Centro finišas: „Sūduva“ antra

Centro finišas: „Sūduva“ antra

2013-03-27
NLRL informacija

Antradienio vakarą finišavo Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencija, kurios paskutinėse reguliarioj sezono rungtynėse sprendėsi antrosios vietos likimas. Marijampolės „Sūduva“ Kauno ledo arenoje nepaliko jokių šansų Kauno „Bizonų-2“ ekipai ir po pergalės 10:3 (3:1, 1:0, 6:2) užėmė antrąją konferencijos vietą.

Abi ekipos sezone tarpusavio rungtynėse laimėjo po du kartus, tad nesunki „Sūduvos“ pergalė paskutinėse rungtynėse buvo netikėta.

Marijampoliečiai lemiamą persvarą įgijo tik paskutiniajame kėlinyje, kai nesėkmingos varžovų kėlinio pradžios „Sūduva“ atitrūko 5:1.

Ši pergalė buvo menka paguoda „Sūduvai“, kuri liko tik per plauką nuo atkrintamųjų varžybų. Marijampoliečiams koją pakišo įvarčių santykis. „Sūduva“ dėl aštuntosios atkrintamųjų vietos konkuravo su Rusijos „Delovaja Rus-2“ ekipa, tačiau pastaroji turi kur kas geresnį įvarčių santykį.

Po šių rungtynių keturioms konferencijos komandos buvo įteiktos reguliariojo čempionato dalyvių taurės.

Geriausiu konferencijos gynėju pripažintas „Bizonai-2“ žaidėjas Darius Kotvickis, geriausiu vartininku – Justinas Lukšys („Sūduva“). Perspektyviausiu žaidėju pripažintas Elvinas Kotvickis („Bizonai-2“), geriausiu treneriu tapo Raimundas Vaitkevičius („Sūduva“).

Rezultatyviausiu konferencijos žaidėju tapo Benas Jakšys („Bizonai“) – 16 įvarčių, naudingiausiu ledo ritulininku pripažintas Vygintas Sajus („Bizonai“) – 76 taškai (46 įv.+30 perd.).

„Sūduva“ – „Bizonai-2“ 10:3 (3:1, 1:0, 6:2).
„Sūduva“: V.Pivoras, R.Bigenis po 2, V.Paškevičius, D.Tumenas, D.Normantas, R.Vaitkevičius, Ž.Šerelis, S.Nekrošius po 1 įvartį.
„Bizonai-2“: E.Kotvickis, G.Prešegalavavičius, V.Budrauskas po 1 įvartį.