Titulinis » Naujienos » Centro diviziono rungtynėse „Bizonai 2“ įveikė „Sparnai-Staklės“ ledo ritulininkus

2014-01-11
Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) Centro divizione šeštadienį Kauno „Bizonai 2“ (20 tšk.) ekipa 6:1 (1:0, 5:0, 0:1) nugalėjo Kauno „Sparnai-Staklės“ (12 tšk.) ledo ritulininkus.

Pirmame kėlinyje „Bizonai 2“ ekipa išnaudojo kiekybinį pranašumą ir po Mariaus Černiausko rezultatyvaus perdavimo Jonas Viknius pelnė pirmąjį įvartį (15:51) - 1:0.

Antrame kėlinyje „Bizonai 2“ tiesiog šturmavo varžovų vartus. Jevgenijus Čiugajus įmušė 2 (26:24 ir 39:44), Elvinas Kotvickis (21:30), Jonas Viknius (26:29) ir Tadas Ežerskis (30:48) po vieną įvartį, o rezultatas tapo triuškinamas - 6:0.

Trečiame kėlinyje net šeši „Bizonai 2“ komandos žaidėjai buvo nubausti po 2 baudos minutes, o 54-ą rungtynių minutę Remigijus Guoga išnaudojo kiekybinę persvarą ir pelnė garbės įvartį „Sparnai-Staklės“ ekipai (1:6).

„Bizonai 2“ per aštuonerias rungtynes yra surinkę 20 taškų ir užima pirmą vietą Centro divizione, tuo tarpu „Sparnai-Staklės“ ledo ritulininkai su 12 taškų žengia trečioje vietoje.

„Bizonai 2“ 6:1 (1:0, 5:0, 0:1) „Sparnai-Staklės“
„Bizonai 2“: J.Viknius ir J.Čiugajus po 2, E.Kotvickis ir T.Ežerskis po 1 įvartį.
„Sparnai-Staklės“: R.Guoga 1 įvartis.