Titulinis » Naujienos » Centre – „Bizonų-2“ sensacija

Centre – „Bizonų-2“ sensacija

2013-11-13
 Centro konferencijos rungtynėse staigmeną pateikė Kauno „Bizonai-2“, kurie Kauno ledo arenoje 5:3 (1:1, 4:1, 0:1) įveikė pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrusius Kauno „Baltų ainius“.

„Bizonai-2“ pirmieji pasižymėjo, kai varžovų pražangą išnaudojo Jevgenijus Čiugajus (09:44).

Lukui Žukauskui neprireikė nė minutės išlyginti rezultatui ir komandos santykius aiškintis pradėjo iš naujo (10:07).

„Bizonai 2“ sprogo antrajame kėlinyje, kai po du įvarčius pelnė Elvinas Kotvickis (24:23, 25:11) ir J.Čiugajus (27:39, 37:51). Rezultatą kėlinio pabaigoje dar spėjo sušvelninti Žygimantas Girdžius (39:00).

Trečiajame kėlinyje Dovydas Streckis sumažino atsilikimą iki dviejų įvarčių (46:47), tačiau tai buvo viskas, ką pademonstravo „Baltų ainiai“.

„Baltų ainiai“ – „Bizonai-2“ 3:5 (1:1, 1:4, 1:0).
„Baltų ainiai“: L.Žukauskas, Ž.Girdžius, D.Streckis po 1 įvartį.
„Bizonai 2“: J.Čiugajus 3, E.Kotvickis 3 įvarčiai.