Titulinis » Naujienos » Centre "Bizonai-2" pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą

Centre "Bizonai-2" pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą

2013-12-07
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti Kauno „Bizonai-2“ Kauno „Akropolyje“ tik po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) įveikė Kauno „Baltų ainius“ ir tapo vienvaldžiais Centro diviziono lyderiais.

Abi komandos tarpusavyje šiame sezone susitiko jau antrą kartą, o pirmose rungtynėse 5:3 buvo stipresni „Bizonai-2“.

Ir antroje dvikovoje „Bizonai-2“ įrodė savo pranašumą, tačiau 60 minučių tam neužteko.

Atkaklioje dvikovoje „Bizonai-2“ pirmavo visas rungtynes, kai pirmasis pasižymėjo Jevgenijus Čiugajus (15:24).

Antrajame kėlinyje Elvinas Kotvickis (20:48) pelnė greitą įvartį ir padidino skirtumą iki 2:0, tačiau „Baltų ainiai“ ginklų ir dar antrajame kėlinyje sušvelnino rezultatą po Žygimanto Girdžiaus (34:46) įvarčio.

Trečiajame kėlinyje Povilas Jagelavičius (54:22) išlygino rezultatą ir komandos žaidė pratęsimą.

Tiesa, pratęsime komandos įsibėgėti nesuspėjo. Jau aštuntą sekundę J.Čiugajus pelnė įvartį ir išplėšė „Bizonams-2“ pergalę, po kurios komanda varžovus turnyrinėje lentelėje aplenkė vienu tašku.

„Bizonai-2“ – „Baltų ainiai“ 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).
„Bizonai-2“: J.Čiugajus 2, E.Kotvickis 1 įvartis.
„Baltų ainiai“: Ž.Girdžius, P.Jagelavičius po 1 įvartį.