Titulinis » Naujienos » Centras: "Bizonai-2" netikėtai nusileido "Crazy puck"

Centras: "Bizonai-2" netikėtai nusileido "Crazy puck"

2013-03-05
NLRL informacija
Kauno „Bizonai-2“ Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje nesėkme prieš Kauno „Crazy puck“ ekipą 2:3 (1:2, 1:0, 0:1) užkirto sau kelią į atkrintamąsias varžybas.

„Bizonai-2“ gerai pradėjo rungtynes, kai Vaidas Budrauskas jau penktąją minutę mažumoje išvedė ekipą į priekį. Tačiau Audrius Skinkys ir Vaidas Gervė sugebėjo persverti rezultatą „Crazy puck“ naudai.

Antrajame kėlinyje „Bizonai-2“ išlygino rezultatą, tačiau besibaigiant rungtynėms „Crazy puck“ išnaudojo net dviejų ledo ritulininkų pranašumą ir laimėjo rungtynes. Tiesa, „Bizonai-2“ bandė rungtynes gelbėti keisdami vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau veltui.

„Bizonai-2“ patys sau užkirto kelią į atkrintamąsias varžybas, į kurias praktiškai turėjo bilietą savo rankose. Dabar kauniečiai į kas pateks tik itin nesėkmingai sužaidus kitų konferencijų ekipoms.

„Bizonai-2“ - „Crazy puck“ 2:3 (1:2, 1:0, 0:1).
„Bizonai-2“: V.Bukdrauskas, E.Kotvickis po 1 įvartį.
„Crazy puck“: A.Skinkys, V.Gervė, M.Gobikas po 1 įvartį.