Titulinis » Naujienos » Centras: "Bizonai-1" vargo su dubleriais

Centras: "Bizonai-1" vargo su dubleriais

2013-01-27
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonų“ klubo dviejų komandų susitikime Kauno „Bizonai-2“ buvo šalia staigmenos ir vos neįveikė Kauno „Bizonų-1“ ekipos. Rungtynėse baigėsi 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).

„Bizonai-2“ kiek netikėtai pirmavo 2:0 po Tado Ežerskio (19:11) ir Vyto Sakalausko (19:20) įvarčių, kai pirmojo kėlinio pabaigoje buvo penyti du žaibiški įvarčiai.

Pirmoji komanda padarė išvadas, antrajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais įvarčiais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Tačiau „Bizonai-2“ jau buvo pajutę žaidimo skonį ir išlygino rezultatą 3:3 ir dar neišnaudojo baudinio.

Paskutiniajame kėlinyje „Bizonai-1“ pabėgo dviem įvarčiais, tačiau rungtynių pabaigoje Tadas Ežerskis (54:52) sušvelnino rezultatą iki minimumo 6:5.

Rungtynių pabaigoje „Bizonai-2“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau rungtynių į pratęsimą perkelti nepavyko.

„Bizonai-1“ – „Bizonai-2“ 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).
„Bizonai-1“; V.Sajus 2, A.Stančiauskas, M.Stančiauskas, L.Paražinskas, A.Filinas po 1 įvartį.
„Bizonai-2“: T.Ežerskis 2, V.Sakalauskas, V.Ežerskis, A.Patapavičius po 1 įvartį.