Titulinis » Naujienos » Čempionatas be medalių: Lietuvos rinktinė pralaimėjo Ispanijai

Čempionatas be medalių: Lietuvos rinktinė pralaimėjo Ispanijai

2021-12-17
 Rumunijoje pasaulio jaunimo čempionato IIA grupės divizione kovojanti Lietuvos ledo ritulio rinktinė patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Penktadienį lietuviai 1:2 nusileido pirmąją pergalę turnyre iškovojusiai Ispanijai. Po šio triumfo ispanai aplenkė mūsų šalies atstovus turnyrinėje lentelėje, nustumdama lietuvius į priešpaskutinę poziciją.

Pralaimėjimas šiose rungtynėse atėmė Lietuvos rinktinės galimybes iškovoti medalius: lietuviai jau nebepakils aukščiau ketvirtos vietos.

Lietuvos jaunimo rinktinė šiose rungtynėse pasižymėjo pirmoji, kai antrojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė Artiomas Starovoitovas (21:52, rez. perd. Anatolijus Sedura). Visgi, kėlinio pabaigoje daugumą realizavę ispanai rezultatą išlygino po Mikelio Zunigos įvarčio.

Trečiajame kėlinyje krito pergalingas įvartis, kurį pelnė ispanai. Pasižymėjo Polis Gimenezas.

Pasaulio jaunimo čempionatą lietuviai užbaigs sekmadienį 13:00 val. rungtynėmis su Pietų Korėja.