Titulinis » Naujienos » Brolių Kumeliauskų įvarčiai atvedė „Arystan“ į pusfinalį

Brolių Kumeliauskų įvarčiai atvedė „Arystan“ į pusfinalį

2013-03-19

Nelengvą pergalę aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos ketvirtfinalyje pirmadienį iškovojo Temirtau „Arystan“ ekipa su Tadu ir Donatu Kumeliauskais bei Arnoldu Bosu, kuri namuose 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) pranoko Almatos „HC Almaty“ ir laimėjo seriją iki 4 pergalių rezultatu 4:1.

D.Kumeliauskas likus žaisti mažiau nei 4 minutes (56:43 min.) pelnė pergalingą įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, T.Kumeliauskas įmušė pirmąjį „Arystan“ įvartį (16:42) ir gavo 2 baudos minutes, o A.Bosas nepasižymėjo.

Likusį įvartį šeimininkams pridėjo Aleksandras Archipovas.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Nikita Šestakovas bei Sergejus Mašinecas.

T.Kumeliauskas šiame sezone per 53 rungtynes pelnė 26 įvarčius ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų. D.Kumeliauskas per 47 žaistus susitikimus pasižymėjo 17 įvarčių ir 20 rezultatyvių perdavimų, o A.Boso sąskaitoje per 50 mačų – 8 įvarčiai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Pusfinalio serijoje iki 4 pergalių „Arystan“ žais su antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusiu Pavlodaro „Irtysh“ klubu, kuris ketvirtfinalio serijoje 4:1 pranoko Astanos „Barys-2“ ledo ritulininkus.
Pirmosios pusfinalio serijos rungtynės Pavlodare vyks kovo 27 dieną.