Titulinis » Naujienos » "Blue Jackets" ledo ritulininkai iškovojo 16-ąją pergalę iš eilės

"Blue Jackets" ledo ritulininkai iškovojo 16-ąją pergalę iš eilės

2017-01-04
ELTA informacija
 Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antradienį absoliuti lygos lyderė "Columbus Blue Jackets" komanda namuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) įveikė "Edmonton Oilers" ledo ritulininkus ir iškovojo 16-ąją pergalę iš eilės. Tai - antras rezultatas NHL istorijoje, po "Penguins" 17 pergalių iš eilės prieš daugiau nei 20 metų.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Kemas Atkinsonas (Cam Atkinson, 13 min.), Viljamas Karlsonas (William Karlsson, 31) ir Nikas Folinjas (Nick Foligno, 43).

"Oilers" ekipai įvartį pelnė Oskaras Klefbomas (Oscar Klefbom, 26).

"Blue Jackets" komanda po 36 rungtynių turi 58 taškus. "Oilers" ekipa, per 39 mačus surinkusi 45 taškus, Vakarų konferencijoje užima šeštąją vietą.

Antradienio rungtynių rezultatai.

"Carolina Hurricanes" - "New Jersey Devils" 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

"New York Rangers" - "Buffalo Sabres" 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

"Washington Capitals" - "Toronto Maple Leafs" 6:5, po pratęsimo (2:3, 0:1, 3:1; 1:0)

"Columbus Blue Jackets" - "Edmonton Oilers" 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

"Tampa Bay Lightning" - "Winnipeg Jets" 4:6 (0:1, 1:3, 3:2)

"Nashville Predators" - "Montreal Canadiens" 1:2, po pratęsimo (0:0, 1:0, 0:1; 0:1)

"San Jose Sharks" - "Los Angeles Kings" 1:2, po pratęsimo (0:0, 1:0, 0:1; 0:1).