Titulinis » Naujienos » „Blackhawks“ po dviejų pratęsimų įveikė „Kings“ ir pratęsė savo sezoną

„Blackhawks“ po dviejų pratęsimų įveikė „Kings“ ir pratęsė savo sezoną

2014-05-29
BNS informacija
 Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Stenlio taurės savininkas Čikagos "Blackhawks" klubas trečiadienį namuose beveik 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 5:4 (3:2, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Los Andželo "Kings" ledo ritulininkus, kuriems seriją iki keturių pergalių pralaimi 2-3.

Pirmąjį susitikimą savo arenoje Čikagos ekipa, siekianti trečiosios Stenlio taurės per penkerius pastaruosius metus, laimėjo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0), o antrąjį pralaimėjo 2:6 (1:0, 1:1, 0:5). Trečiajame bei ketvirtajame mačuose Stenlio taurės savininkai išvykoje turėjo pripažinti arenos šeimininkų pranašumą - 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) ir 2:5 (0:3, 1:1, 1:1).

Trečiadienio rungtynėse įvarčius nugalėtojams pelnė Brentas Seabrookas (1:13), Johnny'is Oduya (3:40), Brandonas Saadas (11:06; 2 rezultatyvūs perdavimai), Benas Smithas (41:17) ir Michalas Handzusas (82:04), o Patrickas Kane'as prisidėjo 4 rezultatyviais perdavimais.

Įvarčių autoriai svečių gretose - Jarretas Stollas (9:49), Marianas Gaborikas (13:16), Dustinas Brownas (31:08) bei Tanneris Pearsonas (33:08).

Vartininkai Jonathanas Quickas ("Kings") bei Corey'is Crawfordas ("Blackhawks") atrėmė po 40 varžovų metimų.

Šeštąsias Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Los Andžele žais penktadienį.