Titulinis » Naujienos » „Blackhawks“ ledo ritulininkai iškopė į Vakarų konferencijos finalą

„Blackhawks“ ledo ritulininkai iškopė į Vakarų konferencijos finalą

2013-05-30
lrytas.lt informacija
 Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stanley Cup varžybų septintosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse trečiadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Chicago Blackhawks“ komanda namuose po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:0, 0:1; 1:0) įveikė „Detroit Red Wings“ (7-oji vieta konferencijoje) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:3.

22-ąją min. Patrickas Sharpas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o 41-ąją min. rezultatą išlygino Henrikas Zetterbergas. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 3 min. 35 sek., įmušė Čikagos komandos gynėjas Brentas Seabrookas.

Vakarų konferencijos finale „Blackhawks“ komanda kovos su nugalėtojos titulą ginančia „Los Angeles Kings“ ekipa.