Titulinis » Naujienos » „Bizonų“ ir „Ledo linijos“ komandų rungtynėse - 131 baudos minutė ir kauniečių pergalė

2014-01-18
Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų konferencijoje šeštadienį susitiko turnyrinės lentelės kaimynai - Kauno „Bizonai“ ir Šiaulių „Ledo linija“.

70 baudos minučių užsidirbę kauniečiai 7:4 (4:0, 2:1, 1:3) nugalėjo taip pat grubiai žaidusius ir 61 baudos minute nubaustus šiauliečius.

Rungtynės prasidėjo grubiu abiejų komandų žaidimo. Jau antrąją rungtynių minutę „Ledo linijos“ ledo ritulininkas Robertas Dembinskis už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo 4 baudos minutes, po mažiau nei minutės „Bizonų“ ekipos žaidėjas Sergejus Kiršys buvo nubaustas 25-ioms minutėms.

Šeštąją rungtynių minutę Alfredas Stančiauskas („Bizonai“), Vladimirs Parchomenko ir Elvijs Trankalis (abu „Ledo linija“) buvo nubausti po 2 baudos minutes.

Pirmieji įvarčiai krito į „Ledo linijos“ komandos vartus. Vartininką Ainį Zalans nuginkluoti pavyko Šarūnui Citavičiui (5:58) ir Benui Šilinskiui (6:30).

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio sėkmingą „Bizonų“ komandos žaidimą pratęsė Benas Jakšys (11:28) pelnęs trečiąjį rungtynių įvartį, o netrukus pasižymėti pavyko ir Mariui Krištanaičiui (16:42), rezultatas tapo 4:0.

Antrame kėlinyje Vladimirs Parchomenko (23:42) pelnė pirmąjį šiauliečių įvartį, tačiau netrukus „Bizonai“ vėl padidino pranašumą. M.Krištanaitis (26:17 ir 29:49) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir rezultatas tapo 6:1.

Trečią kėlinį sėkmingai pradėjo Šiaulių ekipa. Einars Trankalis įmušė antrą, o po mažiau nei septynių minučių ir trečią svečių įvartį (43:58 ir 50:18) bei sumažino atsilikimą iki trijų - 3:6.

„Ledo linijos“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Vladimirs Parchomenko (51:50) pelnė savo antrą įvartį (4:6), tačiau po mažiau nei dviejų minučių Vygintas Sajus (53:30) „Bizonų“ komandai atstatė trijų įvarčių pranašumą (7:4).

Rungtynių pabaiga tapo tikru karu ant ledo. Marius Stančiauskas buvo nubaustas 2 minutėmis, Šarūnas Citavičius („Bizonai“) ir Elvijs Tranklis („Ledo linija“) - po 25, o rungtynės baigėsi kauniečių pergale 7:4.

„Bizonai - „Ledo linija“ 7:4 (4:0, 2:1, 1:3)
„Bizonai“: M.Krištanaitis 3, Š.Citavičius, B.Šilinskas, B.Jakšys ir V.Sajus po 1 įvartį.
„Ledo linija“: V.Parchomenko ir E.Trankalis po 2 įvarčius.