Titulinis » Naujienos » "Bizonai" "Baltijai" atvežė 11 įvarčių

"Bizonai" "Baltijai" atvežė 11 įvarčių

2014-02-02
 Nacionalinėje ledo ritulio lygoje „Akropolio“ taurei laimėti trečią pergalę septintose rungtynėse iškovojo Kauno „Bizonai“, kurie išvykoje Vakarų konferencijos rungtynėse 11:5 (2:0, 2:3, 7:2) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“.

Atkakliose rungtynėse kauniečiai ledo arenos šeimininkus palaužė tik per paskutiniąsias 20 minučių, kuomet klaipėdiečiams pritrūko jėgų.

Dvikovą „Bizonai“ pradėjo galingai ir po dviejų Algimanto Visocko ir Beno Šilinsko įvarčių pirmavo 3:0.

„Baltija“ antrajame kėlinyje parengė tokį patį atsakymą – du Jurijaus Merkutovo įvarčiai ir Vito Strazdo smūgis leido klaipėdiečiams išlyginti rezultatą.

Vis dėlto, dar antrojo kėlinio pabaigoje „Bizonai“ išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai smeigė net šešis įvarčius be atsako ir pabėgo nuo varžovų iki 10:4.

Rungtynių pabaigoje apsikeitusios įvarčiais komandos rungtynių eigos jau nebepakeitė.

„Baltija“ – „Bizonai“ 5:11 (0:2, 3:2, 2:7).
„Baltija“: J.Merkutovas 2, V.Strazdas, A.Konovalovas, L.Jonuška po 1 įvartį.
„Bizonai“: M.Krištanaitis 4, A.Visockas 3, B.Šilinskas 2, B.Jakšys, V.Sajus po 1 įvartį.